رفتن به محتوای اصلی
x

رویداد فناورانه خودروهای آینده (2)

یکی از مهمترین تدابیر اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اصلاح و ارتقاء صنعت خودرو و نیل به دانش بنیانی و تولید خودروهایی با کیفیت و با فناوری مناسب در شان مردم عزیز ایران اسلامی می باشد و اين موضوع بدون حضور حداکثری دانشگاه های تراز اول کشور، شرکتهای دانش بنیان و نخبگان و هسته های علمی و فناوری کشور در صنعت خودرو میسر نیست.

به همین منظور گروه توسعه فناوری های نوین خودرویی ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی» حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودروسازی سایپا در نظر دارد رویدادی را با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌ بنیان در ارتقاء صنعت خودرو، نفوذ فناوری و توان علمی، تخصصی و فنی نخبگان، محققان دانشگاه های برتر کشور در حوزه: الف) خودروهای برقی, هیبریدی و ب) خودروهای متصل و ج) زیرساختها و تجهیزات تست و آزمون در تاریخ های ۲۵ و ۲۶ مهرماه سال جاری در محل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودروسازی سایپا (کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج) برگزار کند. 

شایان ذکر است بنا به تمهیدات صورت گرفته، حضور در این رویداد برای اساتید محترم دانشگاه ها، دانشجویان و شرکتهای دانش بنیان رایگان می باشد. لازم به ذکر است جهت حضور در رویداد،  ثبت نام در سایت رویداد الزامی می باشد. 

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۶ مهر ۱۴۰۱ .

شماره تماس دبیرخانه دائمی: 44183845-021

(دانلود پوستر رویداد)

 

تحت نظارت وف ایرانی